Raseinių autobusų parkas

SIUNTOS

sIUNTŲ KAINOS

Siuntos Raseinių autobusų stotyje priimamos ne vėliau kaip pusvalandį prieš autobusui išvykstant, tuomet adresatą ji pasiekia tą pačią dieną.

Siuntos priimamos nuo 8.00 val. iki 17.00 val. darbo dienomis.

Ant siuntos būtina nurodyti adresato ir siuntėjo miestą, vardą, pavardę ir telefono numerį. Tinkamas siuntos supakavimas nėra būtinas. Nesupakuotas siuntas padedame supakuoti. Pristatomos siuntos tūris nėra svarbus: nuo kelių gramų iki 20-30 kilogramų. Siuntėjas atsako už tinkamą siuntos pakuotę, teisėtą turinį ir savo atsakomybę patvirtina parašu siuntos priėmimo dokumente. Pakuotė turi apsaugoti siuntą nuo jos sugadinimo ir nedaryti žalos kitiems siuntiniams, transporto priemonėms, aplinkai ir žmonių aplinkai.

Nuvežta siunta paliekama to miesto į kurį siunčiama siuntų terminale ir gavėjas ją gali pasiimti jam patogiu laiku. Atsiimant siuntą būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Persiuntimo kaina priklauso nuo jos dydžio ir pervežimo atstumo. Siuntos iš Raseinių stoties siunčiamos į visus Lietuvos miestus, taip pat ir į užsienį: Latviją, Estiją, pagrindinius Anglijos miestus. Siuntas siunčiant į Minską ir Gardiną – jas reikia atsiimti iš vairuotojo.