Raseinių autobusų parkas

Raseinių miesto maršruto sustojimai nuo 2022-09-01 iki 2023-06-30

M-2 Raseiniai -Miškų urėdija-Stonai-Ramonai- Raseiniai
DARBO DIENOMIS

Autobusų stotis6.206.507.409.5512.3013.0613.5516.1517.05
V. Petkaus pagr. m-kla6.246.527.439.5812.3513.0913.5816.1817.08
Prabaudos sodai6.256.537.449.5912.3613.1013.5916.2017.10
Miškų urėdija6.276.567.4810.0312.4013.1514.0416.2217.13
Šatrija6.306.577.5110.0612.4413.1914.0816.2417.17
Autobusų stotis(prekyv.)6.336.587.5510.0912.4813.2314.1216.2617.21
    Turgus7.0310.1414.17
„Raseinių statyba“          7.0614.18
V. Didžiojo g.7.0714.19
Vaižganto g.7.0814.20
Ramonai7.1514.27
(V.Didžiojo g.) ligoninė7.2510.1614.37
Poliklinika7.2610.1714.38
„Atrask Raseinius“7.2710.1814.39
Stonai I6.377.298.0310.2012.5513.3014.4316.3617.24
Stonai II6.387.308.0410.2112.5613.3114.4416.3717.25
Stonai III6.407.318.0510.2312.5713.3214.4516.3817.26
„Stonų granitas“6.417.328.0610.2412.5813.3314.4616.3917.27
Stonų sodai I6.427.338.0710.2512.5913.3414.4716.4117.30
Stonų sodai II6.437.348.0810.2612.5813.3514.4816.4217.32
Vilniaus I6.447.358.0910.2713.0013.3614.4916.4317.33
Vilniaus II6.457.368.1310.2813.0213.3714.5116.4517.36
Turgus17.40
Ligoninė17.42
Poliklinika17.43
,,Atrask Raseinius‘‘17.44
Autobusų stotis6.507.408.1510.3013.0613.4014.5516.5017.46

M-2a Miškų urėdija – Turgus – Stonai – Raseiniai (10002)
ŠEŠTADIENIAIS

Autobusų stotis 
Stonai I 7.22008.250009.31000 
Stonai II 7.238.26 9.32 
Stonai III 7.248.279.33 
„Stonų granitas“7.258.289.35 
Stonų sodai I 7.268.299.36 
Stonų sodai II 7.278.309.37 
Vilniaus I 7.288.319.38 
Vilniaus II 7.298.329.39 
Turgus7.378.40 
Autobusų stotis6.5000
7.458.509.4511.0000
Šatrija6.557.488.559.5011.02
Miškų urėdija7.007.559.0510.0011.05
Šatrija7.058.009.1010.0511.10
Autobusų stotis7.108.059.1510.1011.15
Turgus7.158.149.25 
Ligoninė7.168.159.26  

M-2b Raseiniai – Miškų urėdija -Turgus – Stonai – Raseiniai (10002)
SEKMADIENIAIS

STOTELĖSlaikaslaikaslaikaslaikas
Autobusų stotis9.1000011.410013.5000
V. Petkaus pagr.
m-kla
9.13 11.440013.53
Šatrija9.14 11.4513.55
Prabaudos sodai9.15 11.4613.56
Miškų
urėdija
9.17 11.4813.58
Šatrija9.20 11.5114.02
Autobusų stotis
(prie prekyvietės)
9.25  14.07
Autobusų stotis11.250011.55 
Turgus9.30  14.12
Ligoninė
(Vytauto
Didžiojo g.)
9.32   
Poliklinika9.33   
„Atrask
Raseinius“
9.34   
Stonai I9.3511.30 14.17
Stonai II9.3611.31 14.18
Stonai III9.3711.32 14.19
„Stonų granitas“9.3811.3314.20
Stonų
sodai I
9.3911.34 14.21
Stonų
sodai II
9.4011.35 14.22
Vilniaus I9.4111.36 14.23
Vilniaus II9.4311.37 14.25
Turgus14.29
Ligoninė14.31
Poliklinika14.32
Atrask
Raseinius
14.33
Autobusų
stotis
9.4511.4014.37